Animator

09.01.2017

Animator

Klub Kultury Mydlniki, Balicka 289, Kraków 30-198,

Zakres obowiązków

Współudział w przygotowaniu scenariuszy warsztatów edukacyjnych dla dzieci w dwóch grupach wiekowych 3-5 lat oraz od 6-12 lat Pomoc przy realizacji warsztatów w Klubie Kultury Mydlniki podczas trwania Akcji Zima w Mieście Pomoc i obsługi logistyczna wydarzeń, warsztatów i wycieczek podczas Akcji Zima

Wymagania

Mile widziane: Doświadczenie w pracy z dziećmi

Oferujemy

Zapewniamy: Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w prężnie rozwijającej się Instytucji Kultury jakim jest Klub Kultury Mydlniki Obiady Materiały i pomoce dydaktyczne Możliwość korzystania z biura Klubu Kultury Mydlniki Certyfikaty uczestnictwa potwierdzające ilość przepracowanych godzin oraz zdobyte umiejętności Możliwość włączenia się w inne działania Klubu Kultury Mydlniki Zachęcamy do współpracy.

Dokumenty aplikacyjne

CV mydlniki@dworek.eu

Klub Kultury „Mydlniki” prowadzi działalność na terenie Dzielnicy VI Bronowice, głównie na osiedlu „Mydlniki” w zakresie upowszechniania kultury oraz zagospodarowania czasu wolnego dzieci, młodzieży i dorosłych. Zadania te realizowane są poprzez zajęcia stałe, programy edukacyjne oraz cykle imprez artystycznych. Dla zapewnienia właściwego poziomu oferty oraz dostosowania jej do autentycznych potrzeb i oczekiwań adresatów, Klub współpracuje z Radą Dzielnicy VI Bronowice, Bronowickim Stowarzyszeniem Przyjaciół Sztuk Wszelkich, szkołami Dzielnicy, Fundacją Kraków Kreatywny oraz Uniwersytetem Rolniczym.

Numer telefonu: tel. 533 356 008
Adres e-mail: mydlniki@dworek.eu