Wolontariusz TRENER ZATRUDNIENIA WSPIERANEGO

03.10.2016

Związek Centralny Dzieła Kolpinga , Żułowska 51, Kraków,

Zakres obowiązków

• analiza potrzeb klienta i rynku pracy • wspieranie działań na rzecz aktywnego poszukiwania pracy przez uczestnika projektu • nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z potencjalnymi pracodawcami • wsparcie w procesie powrotu na rynek pracy

Wymagania

Do udziału w wolontariacie w sposób szczególny zapraszamy osoby: • Posiadające doświadczenie w pracy z osobami bezrobotnymi • Zainteresowane tematyką bezrobocia oraz metodami aktywnego poszukiwania pracy • Myślące kreatywnie • Lubiące podejmować wyzwania

Oferujemy

• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego • Pracę w młodym zespole • Miłą atmosferę • Elastyczny grafik • Pracę w centrum miasta

Dokumenty aplikacyjne

CV

Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce prowadzi szeroką działalność na rzecz lokalnych środowisk, a w szczególności osób najbardziej potrzebujących wsparcia – bezrobotnych, młodzieży i dzieci.

Numer telefonu: 124187767
Adres e-mail: mwojtowicz@kolping.pl