Wolontariusz

07.04.2016

Wolontariusz

Międzynarodowa Fundacja Talentów Artystycznych (MFTA), ul. św. Filipa 25, Kraków,

Termin składania aplikacji: 10.05.2016 Termin ogłoszenia wyników: 10.05.2016

Zakres obowiązków

 promocja wydarzenia  pomoc w organizacji i koordynacji wydarzenia  pomoc w obsłudze cateringu  opcjonalnie: charakteryzacja/makijaż  opcjonalnie: dokumentacja foto/wideo wydarzenia  opcjonalnie: pomoc w ewaluacji projektu

Oferujemy

możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego przy produkcji i promocji prestiżowego wydarzenia - możliwość zwiedzenia Teatru im. Juliusza Słowackiego „od kuchni” - kreatywną i pozytywną atmosferę pracy - wsparcie merytoryczne Współpraca zakończona będzie wystawieniem stosownego zaświadczenia.

Dokumenty aplikacyjne

CV kontakt: sguzik@mfta.org.pl

Międzynarodowa Fundacja Talentów Artystycznych (MFTA) jest pozarządową organizacją non-profit, działającą w obszarach sztuki, kultury i edukacji. Naszym celem jest umożliwienie rozwoju artystycznego dzieci, zwłaszcza w dziedzinie tańca klasycznego i sztuk scenicznych. Dążymy do scalenia środowiska artystycznego zarówno w wymiarze lokalnym, jak i międzynarodowym, a także wspieramy szczególnie utalentowane dzieci, młodzież oraz dojrzałych artystów, promując ich kariery, a tym samym integrując edukację i sztukę.

Adres e-mail: sguzik@mfta.org.pl