Wolontariusz / praktykant

31.03.2016

Teatr Groteska, Skarbowa 2, Kraków,

Zakres obowiązków

 asystenci koordynatora Wielkiej Parady Smoków,  koordynatorzy Smoczej Zagrody na Rynku Głównym,  asystenci koordynatora Smoczego Pikniku Rodzinnego,  animatorzy czasu wolnego dzieci,  koordynatorzy konkursów sprawnościowych dla dzieci,

Wymagania

 umiejętność pracy z dziećmi;  zdolności organizacyjne;  łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność pracy w zespole;  chęć przyjemnego spędzenia czasu oraz zdobycia praktycznych doświadczeń.

Oferujemy

Współpracę przy jednym z największych i najlepiej rozpoznawalnych wydarzeń kulturalnych w Krakowie, a tym samym zdobycie cennego doświadczenia w zakresie organizacji i koordynacji wydarzeń plenerowych i imprez masowych.

Dokumenty aplikacyjne

Ankieta, CV

Teatr Groteska w Krakowie jest jedną z najstarszych i najbardziej renomowanych scen lalkowych w Polsce. Teatr został założony w 1945 roku przez wybitnych artystów teatru Zofię i Władysława Jaremów – reżyserów, inscenizatorów, pionierów nowoczesnego myślenia o sztuce lalkowej i teatrze plastycznym w powojennej Polsce.

Numer telefonu: 12 633 48 22 wew. 235
Adres e-mail: s.guzik@groteska.pl