Wolontariuszka / Wolontariusz

12.08.2015

Krakowskie Reminiscencje Teatralne , CK Rotunda ul. Oleandry 1 30-060 KRAKÓW,

Zakres obowiązków

Zbliża się jubileuszowa 40. edycja Krakowskich Reminiscencji Teatralnych, która odbędzie się w dniach 12 – 17 października, w związku z tym biuro festiwalowe poszukuje przyszłych Wolontariuszek i Wolontariuszy. Potrzebujemy wsparcia w aktywnym współtworzeniu festiwalu na różnych etapach pracy, od działań promocyjnych i logistyki po obsługę biura festiwalowego oraz współpracę z artystami. Wśród licznych zadań każdy na pewno znajdzie obszar, w którym rozwinie swoje umiejętności, a także nabędzie zupełnie nowe kompetencje.

Wymagania

Ważna jest dla nas dyspozycyjność (poszukujemy osób dostępnych przede wszystkim w październiku 2015 roku, przed rozpoczęciem festiwalu odbędzie się spotkanie organizacyjne oraz warsztat szkoleniowy), komunikatywność i entuzjazm. Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

W zamian chcemy podzielić się naszymi doświadczeniami i wspólnie przygotowywać to międzynarodowe wydarzenie. Dla chętnych istnieje możliwość odbycia praktyk w ramach festiwalu.

Dokumenty aplikacyjne

Prosimy o przesłanie cv wraz z załączonymi informacjami dotyczącymi znajomości języków obcych oraz dostępności na adres wolontariat@krt-festival.pl

Festiwal

Adres e-mail: wolontariat@krt-festival.pl