WOLONTARIUSZ do projektu ERA SCHAEFFERA

12.05.2015

WOLONTARIUSZ do projektu ERA SCHAEFFERA

Stowarzyszenie na rzecz Akademickich Biur Karier dla FUNDACJI PRZYJACIÓŁ SZTUK AUREA PORTA , Warszawa (00-893), ul. Ogrodowa 31/35,

Termin składania aplikacji: 31.05.2015 Termin ogłoszenia wyników: 31.05.2015

Zakres obowiązków

• prowadzenie funpage Festiwalu Era Schaeffera, • projektowanie i prowadzenie konkursów związanych z Erą Schaeffera, • wsparcie promocyjne projektu (ulotki, marketing szeptany), • wsparcie organizacyjne wydarzeń składających się na tegoroczną edycję Festiwalu (warsztaty muzyczne i teatralne, panele dyskusyjne, wystawy grafiki, głównego przedstawienia)

studenci uczelni artystycznych, osoby otwarte i komunikatywne, osoby pomysłowe i twórcze, osoby operatywne, zaangażowane i zmotywowane

Oferujemy

• możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia przy organizacji 7. Edycji Festiwalu Era Schaeffera - prestiżowego wydarzenia kulturalnego • realny wpływ na kształt • możliwość poznania twórczości wybitnego współczesnego polskiego artysty • okazję do nawiązania nietuzinkowych kontaktów • uczestnictwo w Festiwalu • zaświadczenie o wolontariacie

Dokumenty aplikacyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie krótkiego bio wraz opisem swojej motywacji do zaangażowania się w pomoc przy organizacji Festiwalu Era Schaeffera na adres: agata.zarzycka@stowarzyszenieabk.pl

Fundacja Przyjaciół Sztuk AUREA PORTA koncentruje się na promocji twórczości muzycznej, dramaturgicznej i graficznej Bogusława Schaeffera, artysty nazywanego Leonardem da Vinci XXI wieku, wciąż bardziej rozpoznawalnego i docenianego za granicą, niż w Polsce. Festiwal Era Schaeffera, którego Fundacja jest organizatorem, jest dorocznym energetycznym widowiskiem multimedialnym z elementami performance, na które składa się większość elementów twórczości Schaeffera. Jest interaktywną i audiowizualną przestrzenią teatralną, taneczną i muzyczną, ukazującą dzieła Mistrza w różnych kontekstach. Festiwal jest próbą otwarcia artystycznego świata Schaeffera na artystów, miasto i jego mieszkańców. Po sześciu edycjach Era Schaeffera wpisała się na stałe w cykl wydarzeń kulturalnych Warszawy. VII edycja Festiwalu odbędzie się 28 października 2015.

Numer telefonu: 512 892 536
Adres e-mail: agata.zarzycka@stowarzyszenieabk.pl