Młodszy Trener Warsztatów Artystyczno – Edukacyjnych z zakresu sztuk plastycznych, teatralnych, filmowych i fotograficznych

18.02.2015

Akademia Twórczego Rozwoju Artrip, ,

Zakres obowiązków

Prowadzenie wyjazdowych (2 – 5 dniowych) warsztatów artystyczno - edukacyjnych Opracowanie i przygotowanie warsztatów pod względem programowym i merytorycznym Pomoc w prowadzeniu zajęć integracyjnych, rekreacyjnych i kreatywnych

Wymagania

Wykształcenie artystyczno-edukacyjne (w trakcie) Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą lub bardzo mocna chęć jego zdobycia Podstawowa wiedza na temat różnorodnych technik artystycznych Pasja i kreatywność Komunikatywność i otwartość w kontaktach z ludźmi Sumienność, słowność, rzetelność i odpowiedzialność

Oferujemy

Oferujemy możliwość rozwoju umiejętności trenerskich, instruktorskich, pedagogicznych i artystycznych Organizujemy szkolenia i kursy przygotowawcze Pracujemy w młodym i dynamicznym zespole Wykorzystujemy nowoczesne i interaktywne metody nauczania Stwarzamy okazję zdobycia doświadczenia zawodowego

Naszą misją jest kreatywny rozwój dzieci, młodzieży oraz dorosłych, poprzez działania zespołowe na polu sztuki, ekologii i nauki.