Grafik

28.01.2015

Grafik

click apps sp. z o. o., agencja social media click community i startup click apps www.clickcommunity.pl / www.clickapps.eu,

Zakres obowiązków

Praca indywidualna i zespołowa w 5 osobowym dziale grafiki z ART directorem na czele. Rozwinięcie jednego i poznanie wszystkich programów pakietu ADOBE. Projektowanie aplikacji do facebooka, mobile i web dla uznanych marek.

Wymagania

Podstawy Wybranych programów pakietu Adobe - Illustrator, photoshop, indesign, flash... Wrodzone wyczucie smaku, estetyki – tego cię nie nauczymy – musisz to mieć...

Oferujemy

Indywidualna ścieżka kariery po zakończonym stażu, Praca przy ambitnych i prestiżowych projektach dla uznanych marek oraz przy innowacyjnych produktach/narzędziach firmy click community. Praca w przyjaznym, młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów. Własny system szkoleń z najnowszych trendów i narzędzi marketingu i projektowania internetowego, stała opieka firmy coachingowej, warsztaty z fajnymi i znanymi gośćmi z branży social media. Praca w centrum Krakowa w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze.

Dokumenty aplikacyjne

Czekamy na Twoje CV Aplikuj z tematem wiadomości Grafik Staż Wymagamy portfolio w załączniku lub link do www!!! Prosimy o dopisanie nast. klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz.926, ze zm.)”

click apps to agencja Social Media 360 stopni wykorzystująca autorskie narzędzia marketingu społecznościowego. Tworzymy kompleksowe strategie, przeprowadzamy kampanie, a także dostarczamy narzędzia do samodzielnej komunikacji w social media. Jeżeli jesteś grafikiem aktywnym w social media i chciałbyś pracować dla dużych marek rozwijając tym samym swoje portfolio!? to aplikuj na staż w dziale grafiki social media, wysyłając CV Pracując z nami rozwijasz swoje umiejętności i portfolio. Staż jest cyklem szkoleń w teorii i praktyce, kontynuacją stażu jest etat w naszej firmie, czas trwania stażu – 2 lub 3 miesiące w zależności od posiadanego doświadczenia.