Grafik/DTP

21.11.2014

Grafik/DTP

Grupa IK Sp. z o.o., Wielicka 50 30-552 Kraków tel: 504297173 ,

Zakres obowiązków

- Przygotowanie materiałów graficznych (reklam) do gazety - Obróbka graficzna zdjęć do druku - Przygotowywanie bannerów i kampanii reklamowych (grafika) w internecie - Skład gazety

Wymagania

- Dobra znajomość programu InDesign, szczególnie wersji 5.5 i 6.0 (praca na własnym sprzęcie) - Doświadczenie w składaniu gazet, ulotek oraz materiałów reklamowych - min. rok - Dyspozycyjność przez klika godzin w tygodniu

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie - Elastyczne godziny pracy - Doświadczenie pracy w ogólnopolskiej gazecie

Dokumenty aplikacyjne

CV oraz portfolio, mile widziane referencje od klientów redakcja@pracaizycie.pl

Miesięcznik "Praca za Granicą" oraz należący do niego serwis www.pracaizycie.pl - to największe w Polsce źródła informacji o zagranicznych rynkach pracy.

Numer telefonu: 504297173
Adres e-mail: redakcja@pracaizycie.pl