Architekt - stażysta

15.05.2014

GD&K Group, Mogilska 65 31-545 Kraków,

Zakres obowiązków

• współuczestnictwo w opracowaniu prestiżowych projektów i nowoczesnych budynków • nabycie doświadczenia w opracowaniu kompletnej dokumentacji technicznej — projekty wykonawcze i projekty aranżacyjne, • zastosowanie w praktyce nabytej w czasie studiów wiedzy i umiejętności • pracę w nowoczesnym i komfortowym biurze w centrum Krakowa • pracę w młodym zespole • możliwość odbycia praktyki wymaganej planem studiów • możliwość odbycia praktyki wymaganej do uprawnień w zakresie projektowania • wynagrodzenie za staż.

Wymagania

• wykształcenie wyższe architektoniczne lub w trakcie studiów (IV, V rok), • bardzo dobra znajomość AutoCada i programów graficznych (InDesign, PhotoShop), • umiejętność rozwiązywania detali architektonicznych, • zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań, • umiejętność logicznego myślenia, wyciągania i zwięzłego formułowania wniosków, • znajomość języka angielskiego (min. w stopniu komunikatywnym), • komunikatywność, • otwartość na nowe wyzwania.

Oferujemy

Zdobycie cennego doświadczenia

Dokumenty aplikacyjne

CV + portfolio prosimy przesłać na adres rekrutacja@gdkgroup.pl

GD&K Group („Grupa”) to doświadczony polski deweloper obecny od 1998 roku na dwóch największych lokalnych rynkach: krakowskim i warszawskim. Dodatkowo, Grupa oferuje usługi nieruchomościowe dla klientów zewnętrznych czyli najemców i właścicieli powierzchni biurowych, hotelowych, mieszkaniowych i użyteczności publicznej w całej Polsce.

Numer telefonu: 12 361 42 00
Adres e-mail: rekrutacja@gdkgroup.pl