Grafik kreatywny

13.03.2014

OTCF Sp. z o.o., ul. Grottgera 30, Wieliczka,

Zakres obowiązków

• projektowanie materiałów reklamowych - ulotek, plakatów, banerów • kreację layoutów reklamowych – prasowych, internetowych i wielkopowierzchniowych • tworzenie katalogów wizerunkowo-produktowych • wsparcie przy realizacji zdjęć produktów i zestawów • kontakt z drukarniami i przygotowywanie projektów graficznych do druku • formatowanie i dostosowywanie projektów na potrzeby różnych zastosowań i wymogów technicznych (różne formaty reklam, billboardów, kuponów, ulotek, ekspozytorów, etc.) • aktywne poszukiwanie inspiracji i trendów odpowiadających potrzebom poszczególnych marek oraz projektów

Wymagania

• aktywnego zainteresowania modą i sztuką • kierunkowego wykształcenia wyższego zdobytego na Akademii Sztuk Pięknych • doświadczenia w pracy w dziale marketingu, projektowania lub agencji reklamowej • biegłego posługiwania się pakietem Adobe (Photoshop, Ilustrator, InDesign, Flash) • znajomości procesów przygotowania do druku (DTP)

Oferujemy

• udział w ciekawych projektach i eventach • przyjazną atmosferę pracy • możliwość rozwoju zawodowego

Dokumenty aplikacyjne

CV + portfolio p.golek@otcf.pl

Właściciel marki 4F.

Numer telefonu: 724 770 138
Adres e-mail: p.golek@otcf.pl