grafik

13.02.2014

grafik

DeeZee, Balicka 100,

Zakres obowiązków

tworzenie i wysyłanie mailingów graficznych do Klientów stała współpraca z naszym zespołem IT, Działem Produktów i Działem Handlowym tworzenie grafik na główną stronę oraz podstrony sklepu DeeZee.pl tworzenie banerów na potrzeby sklepu oraz stron społecznościowych DeeZee (Facebook, Instagram) tworzenie materiałów reklamowych do druku

Wymagania

dobra komunikacja i umiejętność pracy pod presja czasu umiejętność organizacji czasu pracy motywacja do pracy dyspozycyjność komunikatywność kreatywność (przez duże K) zdolność w zakresie typografii bardzo dobra znajomość obsługi komputera i programów graficznych mile widziane zainteresowanie modą :)

Oferujemy

zatrudnienie „od zaraz” ciekawą pracę w młodej, prężnie rozwijającej się firmie możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia czynny udział w tworzeniu wizerunku marki atrakcyjne zarobki

Dokumenty aplikacyjne

CV, portfolio dominikazak@deezee.pl

Adres e-mail: dominikazak@deezee.pl