Operator kamery

07.02.2014

Centrum Myśli Jana Pawła II, Foksal 11, Warszawa,

Zakres obowiązków

Obsługa kamer Canon, Panasonic HVX200E, Sony PMW100 podczas nagrywania materiałów dla telewizji • kompozycja kadru filmowego w trakcie realizacji zdjęć. Przygotowywanie planu pod debaty „na żywo” Oświetlanie planu pod nagranie Realizacja programów w studio jak i reportaży w różnych miejscach Warszawy

Wymagania

Znajomość systemu DSLR Canon Umiejętność artystycznego, twórczego filmowania obranego planu Podstawowa znajomość sztuki kadrowania, sztuki operatorskiej etc. Podstawowa umiejętność ustawienia oświetlenia na planie.

Oferujemy

Staż w Foksal Eleven to realizacja programów na żywo, praca na najlepszym sprzęcie, wiedza i pomoc doświadczonych realizatorów i autentyczny udział w procesie powstawania telewizji. Realizujemy programy telewizyjne z zakresu kultury, metapolityki, religii oraz zagadnień społecznych. Tworzymy młody, ciekawy zespół wspomagany radami doświadczonych praktyków związanych z telewizją i Internetem.

Dokumenty aplikacyjne

CV jopara@foksaleleven.pl

Telewizja Internetowa Foksal Eleven, działająca przy Centrum Myśli Jana Pawła II

Numer telefonu: 22 826 42 21
Adres e-mail: jopara@foksaleleven.pl