UX/UI Designer (staż)

31.01.2014

Motorola Solutions, Czerwone Maki 82,

Zakres obowiązków

Poszukujemy kandydatów na dwunastomiesięczny staż na stanowisku User Experience / User Interface Designera. Osoba wejdzie w skład zespołu New Learning Technologies i będzie odpowiedzialna za projektowanie funkcjonalne i graficzne interfejsów użytkownika do szkoleń e-learning, aplikacji webowych i mobilnych. Oczekiwania: - projektowanie graficzne atrakcyjnych i funkcjonalnych interfejsów oraz interakcji - przygotowywanie dodatkowych materiałów graficznych (ikony, diagramy, itp.) - umiejętność projektowania zgodnie z brandingiem firmy, wymaganiami poszczególnych platform i najlepszymi praktykami UX/UI - umiejętność współpracy z członkami zespołu w Krakowie i zdalnie z całego świata

Wymagania

Wymagania: - bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - bardzo dobra praktyczna znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, Flash) - zaprezentowanie portfolio dotychczasowych prac i umiejętność uzasadnienia podjętych decyzji projektowych - doświadczenie w zakresie projektowania UX/UI

Oferujemy

Staż w stabilnej firmie z możliwością podpisania umowy o pracę.

Dokumenty aplikacyjne

cv + portfolio

Siedziba w Krakowie