Visual Creator

12.12.2013

Phenicoptere Sp. z o.o., Mokotowska 1, Warszawa Zebra Tower - 12 piętro Business Link,

Zakres obowiązków

Przygotowywanie materiałów reklamowych oraz informacyjnych od strony kreatywnej i graficznej Projektowanie i przygotowywanie do druku materiałów Projektowanie plakatów i znaków graficznych Tworzenie grafik do prezentacji multimedialnych Tworzenie animacji i videoblogów Opracowywanie projektów graficznych mailingów i newsletterów Tworzenie elementów graficznych na potrzeby mediów społecznościowych Tworzenie grafiki na potrzeby stron internetowych Inne działania związane z bieżącą obsługą projektów od strony kreacyjnej i graficznej

Wymagania

Doświadczenie w realizacji projektów graficznych, poparte portfolio Bardzo dobra znajomość narzędzi do tworzenia i edycji grafiki wektorowej i rastrowej Znajomość trendów w projektowaniu na potrzeby mediów Poczucie estetyki i zmysł artystyczny Terminowość w realizacji projektów oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

- Elastyczne podejście do formy współpracy - Dogodną lokalizację pracy - prace w dynamicznym, mlodym srodowisku - szkolenia biznesowe - 500zl wynagrodzenie miesieczne

Dokumenty aplikacyjne

- CV - portfolio contact@phenicoptere.Com

Phenicoptere sp. z o.o. stworzyła nową podkategorię na rynku kosmetyków do demakijażu wprowadzając innowacyjne i opatentowane akcesoria GLOV Hydro Demaquillage. Produkty GLOV zmywają nawet mocny makijaż i tusz do rzęs samą wodą i z mikro-precyzją oczyszczają skórę z zanieczyszczeń do 3 miesięcy użytkowania. Jest to możliwe dzięki innowacyjnym mikro-włóknom, które są 100 razy cieńsze od ludzkiego włosa, mają kształt rozgwiazdy i właściwości elektrostatyczne. Produkty GLOV podbiły już rynek polski i rozpoczęły ekspansję na kraje europejskie i Azji Mniejszej.

Numer telefonu: 509133223
Adres e-mail: contact@phenicoptere.com