Staż Grafik

28.11.2013

Staż Grafik

Agencja Kreatywna Admind, ul.Lipowa 3 Kraków,

Zakres obowiązków

Zadania: projektowanie identyfikacji wizualnej / logotypów, opakowań/ layouty stron www Projekty interaktywne / Aplikacje / Rozwiązania mobilne

Wymagania

Wymagania: biegła znajomość Adobe Phooshop, Illustrator umiejętność przygotowania projektów do druku umiejętność pracy w zespole Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem graficznym, drukiem cyfrowym Dostępność czasowa – 20 godzin/tydzień

Oferujemy

Oferujemy: Twórczą i ciekawą pracę Możliwość rozwijania umiejętności Inspirującą atmosferę Pracę przy ciekawych projektach dla rozpoznawalnych marek Możliwość dopasowania godzin pracy

Dokumenty aplikacyjne

Rozpatrujemy zgłoszenia osób, które 1 prześlą do nas swoje CV 2 prześlą uzasadnienie, dlaczego chciałyby pracować z nami 3. prześlą swoje portfolio Prosimy o podanie linku do profilu na facebooku. praca@admind.pl

Admind od 2010 roku wykonuje projekty w zakresie internetu nowych mediow aplikacji facebookowych kampanii reklamowych. Pracujemy dla rozpoznawalnych na rynku polskim klientów, szukamy najciekawszych rozwiązań. Łączymy design z potrzebami rynku.

Numer telefonu: 668 608 074
Adres e-mail: praca@admind.pl