grafik

25.03.2013

grafik

Fundacja ART & SPACE, Galeria AS, ul. św. Marka 22,

Zakres obowiązków

W ramach praktyk, artysta będzie projektować plakaty, ulotki, oraz inne materiały promujące 6 wystaw sztuki współczesnej

Wymagania

kreatywność, kreatywność, kreatywność

Oferujemy

Współpracę z młodym zespołem animatorów kultury (krytycy, artyści, kuratorzy). Możliwość zdobycia doświadczenia oraz materiałów do portfolio. Elastyczny wymiar pracy. Wolność środków wyrazu, duża swoboda w kreacji plakatów i mat. promocyjnych. Druk zaprojektowanych materiałów.

Dokumenty aplikacyjne

cv oraz portfolio

Galeria AS powstała w maju 2011, jako miejsce skupiające młode środowisko artystyczne Krakowa. AS realizuje cykliczny program wystaw kuratorskich, wychodząc poza ramy mediów czy dziedziny sztuki. Zakres działań artystycznych pojawiających się w przestrzeniach galerii rozpościera się pomiędzy komiksem, story artem, malarstwem abstrakcyjnym, teatrem czy grafiką. AS jest przestrzenią działań eksperymentalnych, wykraczających poza sztampowe podziały ról: artysty, kuratora, krytyka. Ekspozycje realizowane w galerii przekraczają wymiar lokalny, angażując artystów z różnych ośrodków kulturalnych Polski i Europy. Galeria powstałą z inicjatywy Pani Barbary Zambrzyckiej-Śliwy i współpracuje z Fundacją Art&Space.

Numer telefonu: 693647695
Adres e-mail: asgallery22@gmail.com