projektant wnętrz

08.03.2013

IDAFO projektowanie i wykończenie wnętrz, ul. Józefa Dietla 97/9a 31-031 Kraków,

Zakres obowiązków

IDAFO projektowanie i wykończenie wnętrz poszukuje absolwenta architektury wnętrz na staż: Opis stanowiska: - wykonywanie projektów wnętrz mieszkalnych, komercyjnych i biurowych w 2 D i 3D - uczestnictwo w spotkaniach z klientami oraz nadzorach autorskich - przygotowywanie kosztorysów i rozliczanie projektów wykończeniowych

Wymagania

Wymagania: - absolwent kierunku architektura lub architektura wnętrz - znajomość oprogramowania ArchiCad/ AutoCad oraz oprogramowania do modelowania 3D - znajomość zagadnień technicznych z zakresu wykończenia wnętrz - kreatywność - wysoki stopień zorganizowania - prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy: - możliwość pozostania w firmie – płatny staż/ zatrudnienie - elastyczne godziny pracy - ciągłe kształcenie i rozwój osobisty

Dokumenty aplikacyjne

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz portfolio.

IDAFO projektowanie i wykończenie wnętrz

Adres e-mail: info@idafo.com