grafik komputerowy

16.11.2012

Centrum Pomocy Prawnej im. Haliny Nieć w Krakowie, ul. Krowoderska 11/ 7 31- 141 Kraków,

Zakres obowiązków

Współtworzenie materiałów kampanijnych: projektowanie oprawy graficznej ulotek, plakatów,folderów, publikacji.

Wymagania

Bardzo dobra znajomość programów komputerowych do tworzenia grafiki. Kreatywność i odpowiedzialność.

Oferujemy

Kreatywną pracę w miłej atmosferze, współtworzenie materiałów kampanijnych kolportowanych do tysięcy odbiorców, nabycie doświadczenia jako grafik komputerowy.

Dokumenty aplikacyjne

CV (wysłane drogą e- mailową)

Centrum Pomocy Prawnej im. Haliny Nieć jest pozarządową organizacją pożytku publicznego założoną w 2002 r. w Krakowie. CPPHN działa na rzecz ochrony praw człowieka, przede wszystkim świadcząc bezpłatną pomoc prawną osobom z grup zagrożonych wykluczeniem społecznym i dyskryminacją, w tym osobom ubogim, ofiarom przemocy domowej, cudzoziemcom i uchodźcom, prowadzi monitoringi przestrzegania standardów praw człowieka, podejmuje interwencje prawne i działalność rzeczniczą oraz realizuje projekty badawcze i edukacyjne. Centrum podejmuje także działania mające na celu przeciwdziałanie handlowi ludźmi i dziećmi poprzez organizowanie kampanii społecznych oraz udzielanie wsparcia prawnego ofiarom.

Numer telefonu: 12 633 72 23
Adres e-mail: rekrutacja@pomocprawna.org