Grafika

28.09.2012

Grafika

Agencja Reklamowa Admind, Rejtana 10 Wieliczka,

Zakres obowiązków

W zakres obowiązków wchodzi tworzenie projektów graficznych key visuali, banerów internetowych, aplikacji facebookowych, billboardów reklam prasowych.

Wymagania

Bardzo dobra znajomość programów Adobe, Photoshop, Illustrator, InDesign. Kreatywność obowiązkowść umiejętność pracy w zespole umiejętność pracy zadaniowej.

Oferujemy

Oferujemy bezpłatny staż, który umożliwia podniesienie Twoich umiejętności praktycznych oraz zdobycia doświadczenia w pracy dla interesujących rozpoznawalnych klientów. Realizacja założeń stażu na odpowiednim, wysokim poziomie jest równoznaczna z ofertą stałej pracy.

Dokumenty aplikacyjne

CV + Portfolio.

Jesteśmy krakowską agencją reklamową. Realizujemy skuteczne kampanie reklamowe i interaktywne. Promujemy naszych klientów na facebooku oraz w innych mediach społecznościowych. Tworzymy strony internetowe, identyfikacje wizualne, kampanie o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim. Każdy klient otrzymuje od nas gwarancję wykorzystania mierzalnych i efektywnych rozwiązań, które wspierają zarówno wizerunek, jak i sprzedaż danego produktu. Nasza agencja w szczególny sposób dba o najwyższy standard współpracy, jesteśmy do dyspozycji naszych partnerów na każdym etapie tworzenie, wdrażania oraz zarządzania kampanią. W nowoczesny, przyjazny i pomysłowy sposób realizujemy cele naszych klientów.

Numer telefonu: 668608074
Adres e-mail: praca@admind.pl