Grafik komputerowy - staż

12.07.2012

Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe KUNSZT, ul. Ułanów 21B, 31-450 Kraków,

Zakres obowiązków

- projektowanie w zakresie: małych form reklamowych, poligrafia - znajomość obsługi i pracy na maszynach i urządzeniach niezbędnych w pracy grafika

Wymagania

- Umiejętność obsługi programów Adobe® Photoshop®, Corel Draw, Ilustrator, pakiet MS Office - Zainteresowanie aktualnymi trendami w projektowaniu graficznym na potrzeby marketingu i internetu - Wysoka motywacja do nauki i pracy - Umiejętność pracy zespołowej - Umiejętność szybkiego uczenia się

Oferujemy

- uzupełnienie wiedzy teoretycznej w praktyce, - możliwość współpracy w zespole - możliwość tworzenia grafiki, która zostanie wykorzystana w rzeczywistych projektach lub działaniach marketingowych - zdobycie praktycznego doświadczenia - dla najlepszych stażystów przewidujemy staże płatne - możliwość dalszego zatrudnienia dla najlepszych osób - szkolenie praktyczne we własnej drukarni - doskonałą atmosferę pracy

Dokumenty aplikacyjne

e-mail: CV ze zdjęciem, list motywacyjny, portfolio

Agencja Reklamowa działająca na rynku od 1991 roku. Realizacja projektów dla wielu firm. Naszymi klientami są zarówno małe przedsiębiorstwa jak i duże korporacje. O naszym sukcesie decyduje przede wszystkim doskonała znajomość nowoczesnych trendów oraz głębokie zrozumienie potrzeb biznesowych współczesnych organizacji. Projektowanie w zakresie małych form przestrzennych i poligrafii. Wykonywane projekty: druk w technikach sitodruk, tampondruk, grawerowanie laserowe na różnych powierzchniach, tłoczenia, fleksografia, termotransfer, offset, druk cyfrowy. Agencja typu full service

Numer telefonu: 503 035 117
Adres e-mail: m.lesniak@kunszt.krakow.pl