retuszer/grafik/fotoedytor

15.07.2012

Studio Fotograficzne Poruszenie (firma Go Up Group), Kraków, ul. Węglarska,

Zakres obowiązków

Obowiązki podczas stażu w zależności od zleceń w danym okresie pracy stażysty: - retusz zdjęć (moda, zdjęcia produktowe – packshoty itp.), - projektowanie grafiki reklamowej i informacyjnej, - skład i opracowanie graficzne materiałów promocyjnych i wizerunkowych, - przygotowanie do druku materiałów graficznych, - kreacja wizualna serwisów internetowych i elementów e-marketingu, - współpraca z innymi członkami grupy projektowej przy realizowanych projektach,

Wymagania

Nasze wymagania: 1. Bardzo dobra znajomość programów graficznych Adobe CS (InDesign, Photoshop, Illustrator). 2. Wyczucie stylu, znajomość trendów, zmysł estetyczny poparty ciekawym portfolio. 3. Umiejętność projektowania grafiki reklamowej, reklam internetowych, katalogów, elementów corporate identity, umiejętność projektowania materiałów do druku (DTP). 4. Kreatywność i samodzielność. 5. Dokładność.

Oferujemy

Nasza oferta dla stażysty: - po odbytym stażu możliwe stałe zatrudnienie młodym kreatywnym zespole, - możliwość wyboru formy współpracy - nienormowany czas pracy - możliwość rozwoju zawodowego - udział w ciekawych projektach - przyjazna atmosfera, bezstresowa praca - po zakończeniu stażu wystawimy rekomendację/list referencyjny Staż jest bezpłatny, podczas stażu mogą pojawić się dodatkowe, płatne projekty.

Dokumenty aplikacyjne

W portfolio powinno się znaleźć: 1. Retusz zdjęcia (zdjęcie modowe, portret “beauty”, przed i po retuszu– zdjęcia będą do pobrania i wybrania z naszego serwera, można użyć też swoich własnych fotografii), 2. Projekt bannera reklamowego na stronę www - np. promocja, 3. Projekt graficzny własnej strony www – wymagana tylko strona główna. 4. Własna twórczość.

Go Up Group to firma działająca w branży fotograficznej/reklamowej/internetowej. Studio fotograficzne Poruszenie – www.poruszenie.com “Poruszenie”, to przede wszystkim utalentowana, pełna energii grupa, która dzięki kilkuletniej pracy w branży fotograficznej/reklamowej staje się agencją reklamową. Od początku naszej działalności współpracowaliśmy z producentami, artystami z Polski i nie tylko (Niemcy, Francja, Tajlandia).

Numer telefonu: 690 973 733
Adres e-mail: studio@poruszenie.com