asystent kuratora

11.07.2012

Galeria Sztuki ATTIS, Starowiślna 14 - Kraków,

Zakres obowiązków

- pomoc w organizacji wystaw - projektowanie graficzne katalogów oraz materiałów związanych z realizowanymi działaniami galerii - przygotowywanie grafik na potrzeby stron internetowych galerii - działania marketingowe

Wymagania

- znajomość programów graficznych wektorowych i rastrowych - kreatywność

Oferujemy

- możliwość poznania funkcjonowania rynku sztuki w Polsce - udział w przygotowywaniu wystaw/wernisaży - elastyczne godziny odbywania stażu

Dokumenty aplikacyjne

CV + portfolio

Galeria działa od 2003r. Działalność wystawienniczą rozpoczęła w roku 2010 po objęciu działalności galerii programem Mecenatu Artystycznego Miasta Krakowa. Galeria jest członkiem Stowarzyszenia Antykwariuszy Polskich oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Sprzedawców Dzieł Sztuki w Brukseli. Działalność galerii to min: organizacja wystaw oraz sprzedaż dzieł sztuki.

Adres e-mail: staz-galeria@oprawa.com