grafik (stażysta)

16.05.2019

Parastudio*, ul. Legionów Piłsudskiego 3/5 30-509 Kraków,

Zakres obowiązków

– projektowanie grafiki użytkowej, – współudział w grupowym procesie projektowym, – implementacja i wdrażanie projektów.

Wymagania

– praktyczna znajomość programów: InDesign, Illustrator i Photoshop – znajomość zagadnień z zakresu: typografii, składu tekstu i dtp.

Oferujemy

Możliwość zdobycia doświadczenia w szerokim zakresie projektowania graficznego. Chętnię wcielimy w zespół osobę o fajnym charakterze, angażującą się w to co robi.

Dokumenty aplikacyjne

portfolio: online lub pdf (do 10 mb) CV

Tworzymy kreatywne studio projektowe. Pracujemy w interdyscyplinarnych teamach, żeby móc realizować najbardziej wyszukane zlecenia. Reklama, szeroko rozumiany rynek wydawnictw i publikacji (m.in. layouty książkowe, prasowe, raporty roczne, custom publishing), branding czy działalność online – to tylko część tematów leżących w kręgu naszych zainteresowań.

Numer telefonu: 12 346 46 26
Adres e-mail: mail@parastudio.pl