stażysta

13.03.2012

stażysta

Stowarzyszenie Międzynarodowe Triennale Grafiki w Krakowie, ul. Dunajewskiego 2/6 31-133 Kraków,

Zakres obowiązków

1. Obsługa programów graficznych, podstawowa obróbka graficzna materiałów, zamieszczanie na stronach www. 2. Aktualizacja baz danych. 3. Pomoc przy odbiorze i rejestracji grafik nadsyłanych na konkurs. 4. Pomoc przy pracach międzynarodowego Jury MTG - Kraków. 5. Pomoc przy fotografowaniu grafik 6. Praca w biurze prasowym i promocji MTG - Kraków 2012 7. Pomoc w przygotowywaniu wernisaży wystaw 8. Pomoc kuratorom wystaw

Wymagania

1. Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie 2. Znajomość obsługi programów: Photoshop, Word, Corel, 3. Dokładność i sumienność w pracy

Oferujemy

Możliwość odbycia stażu i poznania funkcjonowania organizacji zajmującej się profesjonalnie przygotowywaniem konkursu graficznego - jednego z największych w Europie. Kontakt z wybitnymi artystami, krytykami, jurorami oraz bezpośredni kontakt z pracami graficznymi. Możliwość poznania trendów we współczesnej sztuce graficznej na świecie.

Dokumenty aplikacyjne

CV, mile widziane portfolio prac

Stowarzyszenie Międzynarodowe Triennale Grafiki w Krakowie jest organizacją zajmującą się: 1. organizacją największej imprezy graficznej w Europie "Międzynarodowe Triennale Grafiki -Kraków 2012" 2. Przygotowywaniem i organizacją krajowych i międzynarodowych konkursów i wystaw graficznych 3. Upowszechnianiem wiedzy o współczesnej grafice światowej i stymulowaniem twórczości w tej dziedzinie sztuki 4. Współpracą z instytucjami specjalistycznymi w dziedzinie wystawiennictwa i promocji 5. Zbieraniem i upowszechnianiem danych o sztuce graficznej 6. Gromadzeniem kolekcji grafiki światowej

Numer telefonu: 12/422-19-03
Adres e-mail: smtg@triennial.cracow.pl