projektant graficzny

01.03.2012

Sarno, Kraków ul. Pawlikowskiego7/5,

Zakres obowiązków

Udział przy projektach multimedialnych dla instytucji kultury oraz przy tworzeniu materiałów promocyjnych studia. projektowanie graficzne: -identyfikacja wizualna -www -inne materiały promocyjne

Wymagania

biegła znajomość zagadnień projektowania graficznego w tym: -liternictwo -typografia -projektowanie interface dla aplikacji -projektowanie znaku - mile widziane umiejętność z zakresu motion design

Oferujemy

-dużą swobodę twórczą przy realizacji projektów -możliwość współpracy na zasadach rynkowych po zakończeniu stażu

Dokumenty aplikacyjne

CV portfolio (PDF)

Sarno to studio specjalizujące się w realizacji z podganicza sztuki nowych mediów i efektów specjalnych dla klientów instytucjonalnych. www.sarnogroup.com www.youtube.com/sarnogroup

Numer telefonu: 602 409 733
Adres e-mail: emilia@sarnogroup.com