grafik komputerowy

29.02.2012

TVN S. A. Warszawa ul.Wiertnicza 166, staż w Ośrodku TVN w Krakowie ul. Płk. Dąbka 2 ,

Zakres obowiązków

Obróbka materiałów graficznych powstałych przy nagraniach w studiu FX(green box). Typografia i projektowanie pełnych identyfikacji wizualnych pod kątem programów telewizyjnych . Kurs Adobe Effects i Eyeon Fusion. Ilustracja ( projekt 2D ) - Photoshop i Ilustrator .

Wymagania

1.Znajomość oprogramowania- przynajmniej jednego narzędzia z wym.niżej pozycji w stopniu średniozaawansowanym : a/Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator,Corel Draw b/Adobe After Effects , Eyeon Fusion, PFMatchit c/Newtek Lightwave 3D, Maxon Cinema 4D, Softomage XSI

Oferujemy

Możliwość zapoznania się z najnowszymi technologiami i procesami pracy stosowanymi w branży telewizyjnej .Współpracę z grafikami mającymi wieloletnie doświadczenie . Nabycie cennych na rynku pracy umiejętności.Dostęp do specjalistycznych stacji roboczych i oprogramowania .

Dokumenty aplikacyjne

portfolio , cv, list motywacyjny

TVN S.A.komercyjna stacja telewizyjna należąca do medialnej grupy ITI .

Numer telefonu: 12/6528307
Adres e-mail: g.pietruszka@tvn.pl