Grafik

29.02.2012

Grafik

Alma Market S.A., Alma Market S.A. ul. Pilotów 6 30-694 Kraków,

Zakres obowiązków

- tworzenie projektów graficznych na podstawie ustalonych layoutów, szablonów - współpraca przy sesjach fotograficznych - retusz zdjęć - praca nad projektami w zakresie kreacji, od koncepcji po przygotowanie do druku,

Wymagania

- podstawowa znajomość pakietu Adobe CS5 - umiejętność pracy w środowisku OSX - wysoka kreatywność, zmysł artystyczny - inwencja i zaangażowanie w pracę

Oferujemy

możliwość nauki tworzenia reklam prasowych, banerów internetowych, mailingów

Dokumenty aplikacyjne

CV, mile widziane portfolio

Nazwa organizacji: Alma Market S.A Rok założenia, założyciele: Spółka została utworzona z przekształcenia przedsiębiorstwa Skarbu Państwa. Alma Market S.A. rozpoczęła działalność 2 stycznia 1991 roku pod nazwą F.H. „KrakChemia” S.A. w wyniku przekształcenia państwowego Przedsiębiorstwa Handlu Chemikaliami „Chemia” w Krakowie. W dniu 20 maja 2004 roku Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego wpisał zmienioną nazwę Spółki Alma Market S.A Największe osiągnięcia: debiut na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych 28 lipca 1994; stworzenie sieci Delikatesów oferujących produkty spożywcze najwyższej jakości - obecnie w 34 placówkach handlowych w miastach całej Polski; wprowadzenie na rynek marki własną pozycjonowanej w segmencie premium produktów spożywczych, pod nazwą Krakowski Kredens Tradycja Galicyjska.

Numer telefonu: 602-709-109
Adres e-mail: kdrozdz@almamarket.pl