specjalista w dziale edukacji

03.02.2012

Galeria Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki, pl. Szczepański 3A 31-011 Kraków,

Zakres obowiązków

Współpraca przy rozwijaniu portalu Sztuka24h (działania związane z pracą grafika komputerowego, w tym tworzenie aplikacji Flash na portal) oraz projektów graficznych Galerii, pomoc przy przygotowaniu i realizacji wystaw oraz wydarzeń edukacyjnych

Wymagania

1. Praktyczna znajomość programów graficznych, umiejętność przygotowywania projektów graficznych na potrzeby stron www 2. umiejętność tworzenia aplikacji w technologii flash 3. zainteresowanie działaniami o charakterze edukacyjnym 4. umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Oferujemy

Możliwość odbycia stażu w dziale edukacji oraz dziale informacji i promocji Galerii Bunkier Sztuki, w ramach którego stażysta będzie mógł współtworzyć zawartość i oprawę graficzną nowatorskiego portalu edukacyjnego Sztuka24h, jak również brać czynny udział w realizacji organizowanych w Galerii wystaw i wydarzeń im towarzyszących; możliwość pracy w dynamicznym i kreatywnym zespole oraz pozyskania doświadczenia zawodowego związanego z edukacją artystyczną

Dokumenty aplikacyjne

CV, portfolio

Bunkier Sztuki jest instytucją kultury, zajmującą się działalnością wystawienniczą, promocją i rozpowszechnianiem sztuki współczesnej, dokumentacją i informacją w zakresie współczesnych artystów i kolekcji sztuki, wystaw i wydarzeń kulturalnych, jak również wspieraniem wszechstronnego rozwoju kultury i edukacji plastycznej w Polsce.

Numer telefonu: 501672845
Adres e-mail: lebensztejn@bunkier.art.pl