15.10.2011

Grafik kreatywny - AN STUDIO | Poznań, ,

Zakres obowiązków

Nasza oferta skierowana jest do Ciebie jeśli: – doskonale znasz programy pakietu AdobeCS (prace fotograficzne, wektorowe, skład) i przynajmniej podstawy przygotowania do druku; – jesteś osobą kreatywną i otwartą na nowe wyzwania; – masz zmysł estetyczny i artystyczny; – swoje pomysły potrafisz realizować samodzielnie, ale lubisz też pracę zespołową; – masz wykształcenie wyższe, niekoniecznie artystyczne; – masz już pewne doświadczenie zawodowe; – jesteś osobą sumienną i odpowiedzialną; – masz dowody na spełnienie powyższych kryteriów i poszukujesz pracy w stabilnej firmie.

Oferujemy

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.