Grafik – praktyki w dziale marketingu

Termin składania aplikacji: 10.07.2024 Termin ogłoszenia wyników: 15.07.2024

Zakres obowiązków

• Obróbka zdjęć – przygotowywanie korekty barwnej oraz szparowanie
  • Praca projektowa – praca z logami, plakatami i grafikami na strony internetowe
  • Drobny skład – przeróbka gotowych projektów na wszystkie nośniki stosowane przez PZPO
  • Obsługa programów takich jak Photoshop, Ilustrator oraz Indesign i tworzenie przy ich pomocy postów na nasze kanały
  • Prace kreatywne przy produkcji materiałów marketingowych – plakatów, ulotek.

• Posiadasz status studenta lub absolwenta kierunków graficznych lub pokrewnych
  • Twoja dyspozycyjność w okresie wakacyjnym (od 01.07 do końca sierpnia) nie stanowi dla Ciebie problemu
  • Potrafisz obsługiwać program Photoshop w stopniu dobrym
  • Posiadasz co najmniej podstawową znajomość programu InDesign
  • Cechuje Cię komunikatywność, kreatywność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy

• Opiekuna, który przez okres praktyk zadba o Twój rozwój i zdobycie nowych umiejętności przydatnych na rynku pracy oraz wprowadzi cię w strukturę naszej firmy.
  • Możliwość odbycia praktyk w wymiarze około 20 godzin tygodniowo
  • Miłą atmosferę w biurze oraz brak dress coadu
  • Pyszną kawę
  • Zespół, który będzie wsparciem w każdym obszarze współpracy

Dokumenty aplikacyjne

• CV
  • Portfolio

Jesteśmy liderem nowoczesnej edukacji w Polsce. Od ponad 14 lat kształcimy polskie dzieci z całego świata, a zmieniając oblicze edukacji domowej, pomagamy dzieciom i rodzicom w tej pięknej przygodzie, z czego jesteśmy naprawdę bardzo dumni! Z zaangażowaniem i pełni kreatywnej energii tworzymy innowacyjne rozwiązania wspierające naukę i rozwijające zainteresowania naszych uczniów promując przy tym nowoczesne i technologiczne podejście do edukacji. Stawiamy na szybki i dynamiczny rozwój, kwestionujemy status quo. Nie boimy się testować, próbować wygrywać i naprawdę lubimy współpracę! Z powodzeniem prowadzimy własne placówki edukacyjne. Nasze projekty: Centrum Nauczania Domowego, Polskie Szkoły Internetowe Libratus, Polonijka — Polonijna Szkoła Podstawowa. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko grafika chcących odbyć wakacyjne praktyki w naszym wewnętrznym dziale marketingu!

g3p.pl
Numer telefonu: 12 399 43 59