LPP Summer Fashion Lab - letni program stażowy

09.05.2024

LPP S.A., Bagrowa 7, 30-733 Kraków

Zakres obowiązków

LPP, polska firma modowa, rusza z kolejną edycją SUMMER FASHION LAB – trzymiesięcznych, płatnych praktyk w Krakowie, Gdańsku i Pruszczu Gdańskim. To propozycja dla tych wszystkich, którzy szukają możliwości rozwoju w obszarach kreatywnych, e-commercowych czy logistycznych. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy. W samym Krakowie znajdziesz takie oferty, jak:
  • STAŻ PROJEKTOWY
  • STAŻ TECHNOLOGICZNY
  • STAŻ GRAFICZNY W DZIALE PRZYGOTOWANIA PRODUKTU
  • STAŻ W DZIALE GRAFIKÓW E-COMMERCE

Wymagania

Poszukujemy otwartych i lubiących pracę w zespole osób, które chciałyby się rozwijać oraz zdobywać nowe doświadczenia.

Oferujemy

  • Płatny staż w największej polskiej firmie modowej o międzynarodowym zasięgu
  • 25% zniżki na zakupy w salonach marek LPP (Reserved, Cropp, House, Mohito, Sinsay) – dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Codzienna praca na nowoczesnym sprzęcie oraz rozwiązaniach pakietu Microsoft
  • Dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą darmowych kursów i szkoleń
  • Możliwość poznawania świata mody od podszewki

Dokumenty aplikacyjne

CV, portfolio

Jesteśmy polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zarządzamy 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Przez 30 lat z sukcesem prowadzimy działalność w Polsce i za granicą, sprzedając dziś stacjonarnie kolekcje na 25 rynkach. Jesteśmy ambitni, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Naszą największą siłą jest nasz zespół. Tworzą go ponad 22 tysiące utalentowanych i zaangażowanych osób, które pracują w naszych biurach i salonach sprzedaży. To dzięki ich pasji i energii wciąż mamy odwagę sięgać po więcej! Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Dołącz do nas!

Bagrowa 7
Numer telefonu: +48 12 39 25 000
Adres e-mail: agnieszka.zyla@lpp.com