Staż w dziale promocji szkoły filmowej

23.04.2024

AMA Film Academy, ul. Romanowicza 17 A, 30-702 Kraków

Zakres obowiązków

  • Samodzielne tworzenie i redagowanie postów w social mediach oraz informacji prasowych
  • Zamieszczanie relacji w social mediach
  • Zamieszczanie materiałów wizualnych (zdjęcia, grafiki, pliki audio-video) w social mediach

Wymagania

  • Praktyczna znajomość obsługi social mediów (w szczególności Facebook, Instagram, Tik Tok)
  • Umiejętność tworzenia i redagowania informacji prasowych, postów w social mediach
  • Systematyczność
  • Mile widziana znajomość obsługi programów graficznych
  • Mile widziane zainteresowanie kulturą, a w szczególności kinem i branżą filmową

Oferujemy

  • Trzymiesięczny staż w dziale promocji w niepełnym wymiarze czasu pracy
  • Możliwość dłuższej współpracy
  • Elastyczny grafik - dni i godziny pracy do ustalenia

Dokumenty aplikacyjne

  • CV

AMA FILM ACADEMY jest szkołą filmową umożliwiającą nabycie kompetencji we wszystkich dziedzinach przemysłu filmowego. Została stworzona przez doświadczonych filmowców. Założycielem szkoły jest Piotr Lenar – autor zdjęć filmowych o bogatym dorobku artystycznym, na który składają się produkcje krajowe i zagraniczne, a także wykładowca szkół filmowych z wieloletnim doświadczeniem.

Numer telefonu: 514 584 030
Adres e-mail: sekretariat@amafilmacademy.pl