UX/UI Designer

16.04.2024

Spline sp. z o.o., Sowińskiego 4, 40-018 Katowice

Zakres obowiązków

  • projektowanie wireframe'ów, user flow oraz interaktywnych prototypów
  • projektowanie komponentów interfejsów samochodowych
  • współpraca z zespołem inżynieryjnym
  • uczestnictwo w badaniach i audytach UX
  • opracowanie spójnych standardów w zakresie rozwiązań UX

Wymagania

  • angielski komunikatywny
  • doświadczenie w pakiecie Adobe Creative Cloud (Illustrator, Photoshop, After Effects) lub inne.
  • doświadczenie w Figma

Oferujemy

  • możliwość rozwoju w obszarze projektowania UX/UI dla automotive
  • wyjazdy za granicę do klientów
  • możliwość kontynuacji współpracy w formie umowy o pracę

Dokumenty aplikacyjne

  • portfolio
  • CV

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą skoncentrowaną na trendach cyfryzacji i innowacjach. Pomagamy naszym klientom kształtować przyszłość rynku motoryzacyjnego. Naszą siłą jest szerokie doświadczenie, które pozwala nam spojrzeć na każdy projekt z szerokiej perspektywy.
 Dla naszych klientów mamy 5 działów zapewniających kompleksowe usługi najwyższej jakości: IT, Surfacing, Wizualizacja, Rozwój HMI oraz Inżynieria, zlokalizowane w Katowicach i Krakowie.

spline.pl/ www.linkedin.com/company/spline-polska
Numer telefonu: 507 103 459
Adres e-mail: design@spline.pl