Grafik Komputerowy

30.01.2024

CX80, Chotów 7A, 63-460 Nowe Skalmierzyce

Zakres obowiązków

  • Tworzenie materiałów graficznych zgodnych z potrzebami marki jak i zespołów (reklam, postów, banerów, plakatów, katalogów, etykiet, newsletterów i innych)
  • Tworzenie atrakcyjnych i intuicyjnych projektów zgodnie z najnowszymi trendami na rynku, spójnych ze strategią wizualną marki CX80
  • Współpraca z zespołem programistów i testerów w celu zapewnienia wysokiej jakości ostatecznych produktów
  • Udział w realizacji kampanii marketingowych

Wymagania

  • Znajomość programu Adobe Illustrator oraz Photoshop lub odpowiedniki na poziomie podstawowym
  • Kreatywność i estetyczne podejście do projektowaniaUmiejętność efektywnej komunikacji w zespoleZrozumienie potrzeb użytkowników i umiejętność dostosowania projektów pod kątem użyteczności i intuicyjności
  • Mile widziane zacięcie marketingowe i chęć rozwoju w tej dziedzinie

Oferujemy

  • Pracę w elastycznym, dynamicznym środowisku
  • Możliwość pracy przy innowacyjnych projektach dla klientów z wielu zróżnicowanych branż
  • Szerokie możliwości rozwoju i awansu
  • Możliwość pracy zdalnejPrzyjazną atmosferę pracy
  • Przestrzeń do rozwoju i doskonalenia umiejętności projektowych w dziedzinie UI/UX, możliwości rozwoju w kierunku UI/UX designera

Dokumenty aplikacyjne

CV

CX80 Polska, wiodący producent preparatów wielofunkcyjnych, najmocniejszej na świecie spoiny klejowej oraz specjalistycznych smarów istnieje od 1991 roku.Wytwarzamy unikalną gamę produktów, które nie zawierają związków aromatycznych i są przyjazne środowisku. Mają one zastosowanie zarówno w przemyśle: budownictwie, górnictwie, transporcie drogowym, morskim, kolejowym, lotniczym jak i na rynku konsumpcyjnym FMCG (Castorama , Leroy Merlin).

www.cx80.pl/ www.facebook.com/CX80Polska/?locale=pl_PL
Numer telefonu: 627624607
Adres e-mail: lukasz.nadera@cx80.pl