Płatny staż Projektant/ka torebek i akcesoriów

12.07.2023

me&bags, Narzymskiego 19 , 32-085 Kraków

Zakres obowiązków

Twój zakres obowiązków
  • współtworzenie i projektowanie torebek i akcesoriów zgodnej ze stylistyką marki
  • praca nad własnymi projektami, od projektu, po odszycie prototypu po finalnym produkt
  • projektowanie grafiki do SM
  • dobór materiałów i kolorów do kolekcji,
monitorowanie jakości wykonania projektu od momentu powstania do produkcji
  • poszukiwanie nowych dostawców materiałów i współpraca z obecnymi
  • śledzenie bieżących trendów, przygotowanie moodboardów do kolekcji
  • Udział w sesjach zdjęciowych i przygotowaniem koncepcji kolekcji

Wymagania

Nasze wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • student lub absolwentem studiów artystycznych
  • Obsługa maszyny do szycia i znajomość podstaw konstrukcji
  • znajomość programów graficznych: Adobe Illustrator, Corel Draw lub Photoshop
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • otwartość na nowe pomysły oraz wychodzenie poza schematy

Oferujemy

- płatny staż w rozwijającej się polskiej marce modowej z możliwością zdobycia pracy po stażu  - interesującą, pełną wyzwań pracę oraz możliwość nauki w doświadczonym zespole - szanse na rozwój i zdobycie doświadczenia, - możliwość realizacji własnych pomysłów, - niekorporacyjną, rodzinną atmosferę pracy w naszym biurze w Krakowie

Dokumenty aplikacyjne

CV oraz portfolio

me&BAGS to polska marka z Krakowa, która od ponad 10 lat tworzy torebki i akcesoria w duchu slow fashion. Lubimy luźny, miejski styl, a w naszych produktach stawiamy przede wszystkim na wygodę i basicowy charakter. Wraz z rozwojem marki, szukamy do naszego zespołu projektanta!

mebags.pl www.facebook.com/meBAGS/
Numer telefonu: 604608317
Adres e-mail: ewa@mebags.pl