Staż graficzny

LPP S.A., Bagrowa 7, 30-733 Kraków

Termin składania aplikacji: 04.06.2023 Termin ogłoszenia wyników: 16.06.2023

Zakres obowiązków

• Wspieranie zespółu graficznego w bieżących zadaniach​
  • Udział w przeglądach kolekcji​
  • Możliwość realizacji własnych projektów graficznych pod okiem doświadczonych projektantów​​

Tworzysz pierwsze autorskie grafiki i/lub jesteś studentem/absolwentem studiów artystycznych? Uwielbiasz modę i chcesz wykorzystać swoje umiejętności podczas letniego stażu? Może szukamy właśnie Ciebie!

• Płatny staż w największej polskiej firmie modowej o międzynarodowym zasięgu
  • 25% zniżki na zakupy w salonach i sklepach online marek LPP - dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Codzienną pracę na nowoczesnym sprzęcie oraz rozwiązaniach pakietu Microsoft
  • Dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą darmowych kursów i szkoleń
  • Możliwość poznawania świata mody od podszewki​​

Dokumenty aplikacyjne

JAK WYSŁAĆ SWOJE ZGŁOSZENIE NA STAŻ
  1. Krok 1​
  • Wykonaj zadanie, które pokaże nam Twoje umiejętności.​
  • Przygotuj moodboard nawiązujący do wybranego przez Ciebie trendu na sezon jesień-zima 2023/2024​. Na bazie autorskiego moodboardu zaprojektuj 3 grafiki. Wśród propozycji nadruków powinien znaleźć się jeden nadruk miejscowy i jeden typu allover. Liczy się Twoja kreatywność!
Krok 2​
  • Wypełnij formularz aplikacyjny i dodaj do niego wykonane zadanie.​
  • Mile widziane: Dołącz również swoje portfolio, próbki Twoich prac, jeżeli takie posiadasz - chętnie poznamy Twoją stylistykę!
​Krok 3​
  • Poczekaj na kontakt z naszej strony. Odezwiemy się telefonicznie do wybranych osób. ​

Jesteśmy polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zarządzamy 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Przez ponad 25 lat z sukcesem prowadzimy działalność w Polsce i za granicą, sprzedając dziś stacjonarnie kolekcje na 25 rynkach, w tym w tak prestiżowych stolicach jak Londyn, Berlin, Tel Awiw. Jesteśmy ambitni, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Naszą największą siłą jest nasz zespół. Tworzą go ponad 24 tysiące utalentowanych i zaangażowanych osób, które pracują w naszych biurach i salonach sprzedaży. To dzięki ich pasji i energii wciąż mamy odwagę sięgać po więcej! Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Dołącz do nas!

Bagrowa 7
Numer telefonu: +48 12 39 25 000