Pracownik Obsługi Biurowej w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim

03.11.2022

Fundacja Sustinae, ul. Szlak 65, 31-153 Kraków

Zakres obowiązków

·         Proste prace biurowe ·         Przygotowywanie dokumentów do archiwizacji

Wymagania

·         Wykształcenie  wyższe (licencjat, magister) lub studenci ostatniego roku studiów, zarówno licencjackich jak i magisterskich ·         Wysoka motywacja do nabycia doświadczenia zawodowego w administracji  państwowej ·         Aktualne do końca września 2023 r. orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub aktualny dokument równoważny ·         Status na rynku pracy: osoby bezrobotnej, nieaktywnej zawodowo lub poszukującej pracy ·         Komunikatywność, współpraca, otwartość na nowe doświadczenia, wysoka kultura osobista, sumienność

Oferujemy

·         Płatny staż zawodowy ·         Bezpłatny udział w szkoleniach i kursach ·         Możliwość zdobycia profesjonalnej wiedzy oraz doświadczenia w administracji i służbie publicznej ·         Doradztwo w zakresie rozwoju kariery ·         Dodatek motywacyjny na pokrycie kosztów dojazdu na staż. ·         Indywidualne i profesjonalne podejście w procesie rekrutacji

Dokumenty aplikacyjne

CV Aktualne orzeczenie o st. niepełnosprawności.

Jesteśmy Fundacją, która na co dzień zajmuje się wsparciem i aktywizacją osób z niepełnosprawnością. Celem Fundacji jest pomoc osobom, poprzez dokładną analizę i diagnozowanie podstaw problemu, pokonywanie barier wewnętrznych beneficjentów, reintegrację społeczną, aktywizację społeczną, zapewnienie wsparcia specjalistów, promowanie zatrudnienia wśród pracodawców jak i propagowanie idei społecznej odpowiedzialności biznesu. Działamy poprzez: współpracę z pracodawcami, pośrednictwo pracy, przygotowanie beneficjentów do podjęcia pracy, przygotowanie case study przedstawiające historie zatrudnionych pracowników wykluczonych, promowanie dobrych praktyk, promowanie kampanii społecznych oraz zapewnienie wsparcia psychologicznego i prawnego

www.fundacjasustinae.org
Numer telefonu: 695 001 751
Adres e-mail: paulina.londo-biernat@fundacjasustinae.org