Asystent/ka dyrektora programowego galerii (staż niepłatny)

06.10.2022

UFO Art Gallery, Krakowska 13, 31-069 Kraków

Zakres obowiązków

  • Opracowywanie tekstów krytycznych, informacyjnych i naukowych
  • Współorganizowanie wystaw, publikacji
  • Zarządzanie projektami w ramach działalności galerii

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Umiejętność budowania relacji ze środowiskiem zewnętrznym
  • Zamiłowanie do sztuki

Oferujemy

  • możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem galerii sztuki
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • możliwość stałego zatrudnienia po odbytym stażu

Dokumenty aplikacyjne

  • CV
  • List motywacyjny
  • Przykładowy autorski tekst naukowy

Galeria sztuki współczesnej

ufoart.gallery www.facebook.com/ufo.art.gallery.krk
Numer telefonu: 789348555
Adres e-mail: dominik.kopera@ufoart.gallery