Pomocnik konserwatora papieru

30.06.2022

AMC SZTUKA, ul. Długa 74, 31-146 Kraków

Zakres obowiązków

Prace pomocnicze przy konserwacji obiektów zabytkowych na papierze. Dbanie o porządek swojego miejsca pracy. Sporządzanie sprawozdań z wykonanej pracy.

Wymagania

Nie wymagamy doświadczenia, czy ukończenia konserwacji, tylko  biegłości w technikach tradycyjnych - rysunek, malarstwo. Doceniamy skrupulatność, cierpliwość, zaangażowanie i chęć uczenia się. Jeśli chcesz się przekonać, czy ta praca jest dla Ciebie, zapraszamy do naszej pracowni. Poszukujemy studenta/ki, absolwenta/ki ASP, która, jeśli się sprawdzi, zostanie z nami na dłużej.

Oferujemy

  Jeśi chcesz pracować w centrum Krakowa, w klimatycznej pracowni konserwatorskiej, w której panuje rodzinna atmosfera - zapraszamy do nas. Nasi zleceniodawcy to największe muzea i archiwa oraz zleceniodawcy prywatni. Płatny staż, jaki oferujemy, ma na celu wyłonienie osób, które zostaną z nami na dłużej. Wynagrodzenie będzie adekwatne do posiadanych umiejętności i efektywności pracy.

Dokumenty aplikacyjne

CV i portfolio zawierające prace w technikach tradycyjnych, pokazujące skrupulatność i dokładość.

Prywatna pracownia konserwacji papieru, od 20 lat realizująca zlecenia od instytucji i zleceniodawców prywatnych.

sztukakonserwacji.pl/ @sztukakonserwacji.pl
Numer telefonu: 691947315
Adres e-mail: sztukakonserwacji.kontakt@gmail.com