projektant

30.06.2011

projektant

Green2, ul. Bogusławskiego 7/11 31-048 Kraków ,

Zakres obowiązków

projektowanie graficzne, pozyskiwanie materiałów graficznych, skład pisma

Wymagania

Portfolio, znajomość programów InDesign i Photoshop, znajomość angielskiego

Oferujemy

Oferujemy doświadczenie w branży wydawniczej, fachową opiekę na każdym etapie pracy.

Green2 jest wydawcą pierwszego w Polsce ogólnopolskiego kwartalnika łączącego tematykę architektury i zrównoważonego rozwoju. Pismo skierowane jest do architektów, studentów architektury oraz wszystkich, którym zależy na poprawie jakości otaczającej nas przestrzeni pod względem ekologicznym i estetycznym. Redakcja stawia sobie za cel przekazywanie cennych merytorycznie oraz istotnych społecznie informacji z dziedziny architektury i urbanistyki, w szerokim kontekście problemów środowiska naturalnego. Kładziemy duży nacisk na szatę graficzną pisma.

Numer telefonu: 515 999 553
Adres e-mail: wydawca@green2magazyn.pl