Asystent/ka projektantki wnętrz

23.03.2022

Loftful sp. z o. o., Kazimierza Wielkiego 58/3, 30-074 Kraków

Zakres obowiązków

Co będzie należało do Twoich obowiązków?:
  • bieżaca współpraca z główną projektantką przy projektowaniu wnętrz
  • przygotowywanie projektów technicznych (rozrys mebli, układ funkcjonalny, rozry elektryki itp.)
  • przygotowywanie listy zakupowej
  • wsparcie w tworzeniu wizualizacji
  • pomoc w obliczaniu kosztów remontu

Wymagania

Jakich cech będziemy u Ciebie szukać?:
  • podstawowej znajomości programów do projektowania wnetrz ( np. sketchup, archicad, Vray, HomeStyler)
  • skrupulatności
  • wyczucia estetyki
  • dokładności w wykonywanej pracy
  • chęci do pracy i nauki
  • studiów związanych z architekturą wnętrz
  • dyspozycyjności min. 30h tygodniowo

Oferujemy

Dlaczego warto z nami pracować? :) :
  • Proponujemy elastyczne godziny pracy, dzięki czemu bez problemu połączysz pracę ze studiami
  • Możliwość pracy zdalnej, więc nie musisz do nas codziennie dojeżdżać
  • Mamy usługę, która wnosi dużą wartość - utwierdzają nas w tym przekonaniu zadowoleni klienci oraz dotychczasowa skuteczność sprzedaży ze spotkań na poziomie 35%
  • Bardzo duża możliwość rozwoju - jesteśmy jeszcze młodą firmą, nasz cały zespół bierze aktywny udział w wymyślaniu oraz wdrażaniu nowych rozwiązań
  • Jesteśmy małą firmą (sześć osób), ale bardzo szybko się rozwijamy, da Ci to szansę awansu i dużego wpływu na jej formułę
  • Będziesz pracował/a w młodym zespole o swobodnej kulturze organizacyjnej
  • Wsparcie oraz wdrożenie do pracy

Dokumenty aplikacyjne

Wrac z CV prosimy o przesłanie porfolio wykonanych do tej pory prac (mogą być wizualizacje, rzuty techniczne itp.)

Loftful (www.loftful.pl) - zajmujemy się projektowaniem oraz generalnym wykańczaniem mieszkań pod klucz. Wykonujemy projekty aranżacji wnętrz, a także przeprowadzamy całościowo remonty mieszkań: z materiałem, ekipami remontowymi, stolarzami itp. Naszym celem jest sprawianie aby ludzie żyli w wymarzonych oraz funkcjonalnych wnętrzach. Jednocześnie walczymy ze stereotypem remontu jako udręki, nasi klienci mogą wyjechać na wakacje i na spokojnie wrócić do gotowego mieszkania :)

www.loftful.pl
Numer telefonu: 736812810
Adres e-mail: rekrutacja@loftful.pl