Staż w dziale projektowym marki DIVERSE

09.02.2022

ETOS S.A., Bysewska 23, 80-289 Gdańsk

Zakres obowiązków

  • Zapoznanie się z procesem projektowania i produkcji odzieży, poprzez współpracę z projektantami
  • Wykonywanie dokumentacji technologiczno-projektowej w programie Corel Draw
  • Aktywny udział w przeglądach kolekcji
  • Poszukiwanie inspiracji poprzez obserwowanie konkurencji oraz proponowanie własnych pomysłów i projektów

Wymagania

  • Marzy o karierze projektanta odzieży
  • Studiuje lub jest absolwentem studiów artystycznych
  • Jest dyspozycyjna min. 20h w tygodniu
  • Interesuje się modą, śledzi pokazy i zna trendy
  • Posiada pierwsze projekty w swoim portfolio
  • Zna język angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Płatny staż w dziale projektowym marki DIVERSE
  • Zdobycie doświadczenia i możliwość nauki od naszych specjalistów, którzy chętnie podzielą się z Tobą wiedzą i doświadczeniem
  • Możliwość kontynuacji współpracy po odbyciu stażu
  • Stałe wsparcie opiekuna stażu
  • Pozytywną atmosferę pracy w zespole pasjonatów mody
  • Brak dress code’u, pozwalający na wyrażenie siebie

Dokumenty aplikacyjne

  • CV
  • List motywacyjne
  • Portfolio

Spółka ETOS S.A. zarządza siecią sprzedaży w Polsce oraz krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Rozwija marki takie jak Diverse, Diverse Extreme Team, Coalition (CLTN), które dostępne są w salonach i w sklepie online diversesystem.com. Sukces spółki ETOS opiera się na sile marki Diverse, obecnej na polskim rynku od 1993 r. Jest ona jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najszybciej rosnących na rynku polskim marek odzieży casual, przeznaczonej dla młodych osób w przedziale wiekowym 20-30 lat. Diverse oferuje szeroki asortyment odzieży damskiej i męskiej, którego uzupełnieniem są akcesoria, obuwie oraz torby i plecaki. Oferta dla młodszego klienta zaistniała w postaci linii dziecięcej, sygnowanej nazwą Kidz. Kluczowym elementem wizerunku marki Diverse jest zaangażowanie w różnego rodzaju działania promujące aktywny sposób spędzania wolnego czasu, przede wszystkim wydarzenia i imprezy związane ze sportami ekstremalnymi i wyczynowymi.

Lęborska, 22e/ 29
Numer telefonu: 609900731
Adres e-mail: p.puscizna@etos.pl