Obsługa serwisów społecznościowych i kampanii reklamowych

05.03.2021

Agencja Reklamowa REXIM Sp. z o.o., ul. Zamknięta 10, 30-554 Kraków,

Zakres obowiązków

✓ opracowanie i realizacja strategii komunikacji w mediach społecznościowych ✓ monitorowanie aktualnych trendów ✓ angażowanie społeczności, budowanie relacji z użytkownikami social media ✓ analiza statystyk i raportowanie ✓ tworzenie treści cyfrowych na stronach www i w social media ✓ prace nad pozycjonowaniem w wyszukiwarkach (SEO) ✓ obsługa platform sprzedażowych (OLX, Allegro, Amazon) ✓ tworzenie stron internetowych i e-sklepów, szczególnie w CMS (Wordpress, WooCommerce, Prestashop i in.) ✓ publikacja ofert pracy

Wymagania

✓ wykształcenie min. średnie (matura może być w drodze) LUB ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✓ status studenta lub osoby bezrobotnej⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✓ „lekkie pióro”, łatwość w tworzeniu przyciągających uwagę tekstów w j.polskim⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✓ przynajmniej podstawowa znajomość Microsoft Excel i Word⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✓ kreatywność i wysokie poczucie estetyki ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✓ dbałość o szczegóły, rzetelność i terminowość ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✓ przynajmniej dobra bierna znajomość angielskiego; znajomość innych (niemiecki, ukraiński, niderlandzki i in.) będzie dod. atutem ✓ mile widziana umiejętność zarządzania kontami firmowymi w social media (Youtube, Instagram, Facebook, TikTok i inne) ⠀⠀⠀ ✓ preferowana jest dyspozycyjność 5 dni w tygodniu⠀

Oferujemy

✓ możliwość WYBORU kierunku rozwoju (copywriting, SEO, tworzenie stron www, transkrypcja, tłumaczenia i in.)⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✓ pozytywna atmosfera w młodym, kreatywnym i wielojęzycznym zespole⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✓ pakiet popartych certyfikatami szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✓ pozyskanie praktycznej wiedzy i doświadczenia ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✓ rozwój umiejętności w zakresie digital marketingu ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✓ pozytywną atmosferę dzięki projektom w gronie innych kreatywnych osób⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✓ min. 3-miesięczny praktyki/staż⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✓ referencje dla przyszłych pracodawców ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✓ elastyczny harmonogram ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✓ laptop, komórka służbowa oraz wszelkie potrzebne narzędzia⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✓ dostęp do materiałów branżowych⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✓ w przypadku stażu – umowa stażu, możliwość zatrudnienia i dalszego awansu ✓ świeże owoce, pyszną kawę i gruszki na wierzbie ;-)

Dokumenty aplikacyjne

CV, listy motywacyjne czy portfolio kandydatów prosimy o przesłanie na adres postmaster@rexim.pl

Założona w 2014 r. ambitna firma specjalizująca się w planowaniu i realizowaniu szeroko pojętych projektów reklamowych i marketingowych.

Numer telefonu: 534799707
Adres e-mail: reximglobal@gmail.com