Staż Inżynieryjny

26.11.2020

Glaze Prosthetics, ul. Prądnicka 12, Kraków,

Zakres obowiązków

- obsługa drukarki 3D - obsługa zleceń i zapytań ofertowych - montaż komponentów - przygotowanie dokumentacji

Wymagania

Oczekiwania: - status studenta (inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka, mechatronika lub pokrewne) - bardzo dobra znajomość technologii druku 3D - samodzielność i wykazywanie inicjatywy
 Dodatkowym atutem będą: - projektowanie parametryczne w Fusion360 - doświadczenie w łańcuchu dostaw i zakupach

Oferujemy

- Trzy-miesięczny płatny staż - Pracę w interesującej i dynamicznie rozwijającej się branży - Wdrożenie w branżę medyczno - protetyczną

Dokumenty aplikacyjne

CV prosze przesłać na adres hello@glazeprosthetics.com

Glaze Prosthetics zajmuje się produkcją personalizowanych i konfigurowalnych protez kończyn górnych w technologii druku 3D. Od 2017 roku zmieniamy świat protetyki, łącząc odważny design i nowoczesne technologie z wysoką funkcjonalnością. Jesteśmy globalną marką, współpracującą z wieloma zakładami na całym świecie.

Adres e-mail: igor.wolek@glazeprosthetics.com