Stażystka/Stażysta

29.09.2020

VENTANA SUR STUDIO, Bajeczna 18/9, Kraków 31 - 566,

Zakres obowiązków

·Wsparcie w tworzeniu koncepcji projektów, w tym układów funkcjonalnych i/lub wizualizacji; ·Wsparcie w procesie realizacji projektów „pod klucz”, w tym tworzenie moodboards, list produktowych oraz pomoc w logistyce dostaw ze sklepów partnerskich; ·Kontakt z aktulanymi i potencjalnymi klientami VS przez e-mail/telefon/videokonferencje; ·Pozyskiwanie klientów zgodnie ze strategią VS; ·Wsparcie w prowadzeniu Social Media; ·Wsparcie w działaniach strategicznych w tym relacje ze sklepami partnerskimi oraz poszerzanie oferty VS.

Wymagania

·Student/ka (do 26 lat) projektowania wnętrz lub architektury (lub kierunku pokrewnego). ·Języki: polski natywny, angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie, inne języki obce będą plusem (szczególnie hiszpański lub portugalski). ·Umiejętności miękkie: bardzo dobra komunikacja i organizacja pracy. ·Cechy osobowościowe: entuzjazm i chęć do nauki. ·Programy: MS Office, znajomość AutoCard i SketchUp będzie plusem

Oferujemy

·Udział we wszystkich etapach procesu projektowego od pierwszego kontaktu z klientem po dostarczenie elementów wyposażenia do mieszkania/domu; ·Aktualny insight o branży i nowościach rynkowych; ·Rozwinięcie umiejętności miękkich; ·Praktyczną wiedzę o pracy w branży; ·Jeszcze lepszy poziom języków obcych; ·Możliwość współtworzenia VS i wprowadzania swoich pomysłów w życie.

Dokumenty aplikacyjne

CV + list motywacyjny (opcjonalnie); ewa@ventanasur.pl

VENTANA SUR STUDIO (VS) to butikowe studio specjalizujące się w projektowaniu wnętrz i nadzorze autorskim. Naszą misją jest pomaganie w tworzeniu Domu w Krakowie i okolicach.

Adres e-mail: ewa@ventanasur.pl