Junior Graphic Designer

07.09.2020

Funktional, ul. Karmelicka 52/4,

Zakres obowiązków

- projektowanie marek - projektowanie graficzne

Wymagania

Oferta otwarta tylko na studentów Wydziału Form Przemysłowych Ponad 1 rok doświadczenia na stanowisku projektanta graficznego w dziale kreatywnym, najlepiej w studiu projektowym lub agencji reklamowej, ewentualnie jako freelancer Znajomość aktualnych trendów projektowych Doskonała znajomość Adobe (InDesign, Photoshop, Illustrator) Praktyczna znajomość DTP Znajomość zasad typografii i kompozycji Dbałość o szczegóły i konsekwencja w projektowaniu Kreatywność, otwarty umysł i głód nauki Poziom języka angielskiego umożliwiający pracę przy projektach dla klientów międzynarodowych Możliwość samodzielnego kierowania pracą, terminowej realizacji projektów i realizacji ich zgodnie z harmonogramami

Oferujemy

Staż płatny lub bezpłatny w zależności od posiadanych kompetencji z możliwością stałego zatrudnienia po jego ukończeniu Wszystko inne wymienione na stronie https://careers.funktional.pl/

Funktional is a Strategic Branding & Digital Agency We design memorable brands and digital experiences, that drive business growth and build lasting relationships with your customers... We are also a really cool place to work

Numer telefonu: 509177179
Adres e-mail: h.pokrowiecki@funktional.pl