Project Manager ds. Nieruchomości

05.08.2020

Platforma Mieszkaniowa, Śniadeckich 17, 00-654 Warszawa,

Zakres obowiązków

budowanie własnej bazy partnerów biznesowych (biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i firm deweloperskich), prowadzenie szkoleń oraz wdrażanie nowych partnerów w rynek inwestycji z rynku pierwotnego, aktywne wspieranie partnerów zmierzające do realizacji zamierzonych celów sprzedażowych, utrzymywanie bardzo dobrych relacji z obecnymi i przyszłymi partnerami firmy.

Wymagania

min. średnie wykształcenie, samodzielność w organizacji pracy umiejętność rozwiązywania problemów projektowych, rozwinięte umiejętności interpersonalne, wysoka kultura osobista, dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, Power Point, Outlook).

Oferujemy

możliwość odbycia praktyk/ stażu możliwość elastycznego czasu pracy - łączenia ze studiami dziennymi przyjazną atmosferę - wsparcie współpracowników, pracę w rozwijającej się firmie – możliwość rozwoju zawodowego, niezbędne narzędzia pracy (tj. telefon, komputer), atrakcyjny system wynagradzania – podstawa plus prowizja, możliwość prowadzenia własnych projektów, szkolenia na inwestycji, szkolenia sprzedażowe, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, Benefit system.

Dokumenty aplikacyjne

CV prosimy przesyłać na adres j.wojewoda@platformamieszkaniowa.pl

Platforma Mieszkaniowa jest wyjątkowym projektem służącym interesom zarówno Pośredników jak i Deweloperów. Nasza firma stanowi zewnętrzny, rozbudowany kanał sprzedaży dla Dewelopera, natomiast Pośrednikom oferujemy współpracę na kilkuset inwestycjach w całej Polsce. Dzięki naszemu doświadczeniu tworzymy stabilny grunt dla efektywnej współpracy firm budujących oraz biur nieruchomości obsługujących klientów.

Numer telefonu: 730548500
Adres e-mail: p.pankiewicz@platformamieszkaniowa.pl