asystent projektanta

23.07.2020

AYOLA Sportswear, Dąbrowskiego 20/28,

Zakres obowiązków

Wspomaganie głównego projektanta na każdym etapie, od research, po przygotowanie kart technologicznych po pracy z produktem.

Wymagania

-znajmość programów wektorowych (Corel, Ilustrator), Adobe Photoshop - znajomość konstrukcji ubioru na plus - zainteresowanie sportem na plus - rzetelność, dokładność i terminowość

Oferujemy

-możliwość zapoznania się z całym procesem produkcji -elastyczne godziny pracy - w razie nawiązania dalszej współpracy- wynagrodzenie

Dokumenty aplikacyjne

CV + Portfolio na adres ayoa@ayolasportswear.pl

Ayola Sportswear to wyjątkowe ubrania sportowe zaprojektowane z myślą o kobietach. Współpracujemy równocześnie z innymi markami Polskiego oraz outdooru na poziomie projektowym, technologicznym oraz produkcyjnym. W naszym portfolio znajdują się takie firmy jak MILO, Małachowski, Body Dry, Zajo czy Crag Magazine.

Numer telefonu: 698698767
Adres e-mail: kacka.malgorzata@gmail.com