Staż w Dziale Projektowym

15.07.2020

Brandbq Sp. z o.o., Aleja Pokoju 18 31-564 Kraków,

Zakres obowiązków

Wsparcie w codziennej pracy zespołu projektowego jednego z naszych departamentów (Akcesoria)

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe Systematyczność, rzetelność i bardzo dobra organizacja pracy Kreatywności Komunikatywności i umiejętności współpracy w zespole Dobrej znajomości obsługi komputera oraz programu Corel Draw

Oferujemy

Możliwość zapoznania się z całym procesem tworzenia kolekcji Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Krakowa w przyjaznej atmosferze Atrakcyjne zniżki na produkty firmowe

Oryginalne, elektryzujące, indywidualne - takie są nasze ubrania; projektowanie przy współpracy z młodymi twórcami, w zgodzie z najnowszymi trendami i niezgodzie na rutynę. Lubimy różnorodność i autorskie rozwiązania. Rozwijaj się z Nami!

Numer telefonu: 572 728 247
Adres e-mail: katarzyna.pawelec@brandbq.pl